Apie mus

Esame dvi kolegės, ilgus metus dirbusios renginių organizavimo industrijoje. Atsiradus daugiau laiko namie dėl pandemijos, kilo ir smulkūs rankdarbių projektai. Kuo toliau, tuo labiau norėjosi, kad tuos produktus, kuriuos kūrėme, pamatytų daugiau žmonių, gal net įsigytų. Tuomet pradėjome domėtis įvairiomis užsienio platformomis, kuriose galima būtų pardavinėti. Ir supratome, kokią didelę įtaką pardavimams daro nuotraukos. Kaip nufotografuoti, kad atrodytų ne tik profesionaliai, bet ir stilingai, įdomiai, bet kartu parodytų produktų funkcionalumą? Pradėjome domėtis kaip, nepasitelkiant profesionalų nufotografuoti pačioms. Paaiškėjo, kad tereikia keletą papildomų aksesuarų, įdomesnių fonų nuotraukoms, gražių dekoracijų, gero apšvietimo ir tu tampi profesionalu:)

Tokių foto aksesuarų Lietuvoje neradome ir taip gimė mūsų verslo idėja.  Mūsų sukurtos el. parduotuvės www.fotoaksesuarai.lt prekės skirtos fotografams mėgėjams - konkrečiai, kuriantiems ir norintiems maksimaliai kokybiškai nufotografuoti savo produktus. El. parduotuvėje rasite: vinilinius įvairių raštų nuotraukų fonus, šviesdėžes, žiedines LED lempas, įvairius “propsus”- aksesuarus nuotraukoms pagyvinti, bei mėgėjiškai profesionaliai nuotraukai sukurti.

Bendradarbiaujame ir dirbame su stambiais naujovių gamintojais, kurie mums suteikia išskirtinę galimybę prekes pristatyti tiesiai iš gamintojo sandėlių. Prekės standartiškai atkeliauja per 14-30 dienų.

Kiekviena prekė pereina griežtą kokybės kontrolę. Ji yra detaliai ištiriama gamintojo ir pakartotinai ištestuojama, bei patikrinama logistikos sandėliuose tam, kad Jums galėtume pristatyti prekę, kuri atitinka aukščiausius gamybos bei kokybės standartus.

Visi užsakymai yra atidžiai supakuojami ir siunčiami saugioje pakuotėje su dvigubais paminkštinimais tam, kad pasiektų Jūsų duris visiškai sveiki ir nepažeisti, todėl prekė gali nuvykti tūkstančius kilometrų nesulūžusi ir apsaugota.